Volkswagen Golf
1.2 TSI Trendline 105pk | Nieuwe apk | Audio-navigatie full map | Bluetooth | Electronic climate control | Isofix bevestiging voor kinderzitjes | Lichtmetalen velgen 17 inch | Rijdt perfect!
Direct kopen, basisprijs: € 5.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.950,-
LEASEPRIJS: € 98,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Trendline 105pk | Nieuwe apk | Audio-navigatie full map | Bluetooth | Electronic climate control | Isofix bevestiging voor kinderzitjes | Lichtmetalen velgen 17 inch | Rijdt perfect! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 15 mei 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 217.709 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 9-KKH-35 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 595 kg |
| Gewicht: | 1.135 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 149 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.730 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 610 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radio cd speler
- Radio cd speler
- Interieur
- Elektrische ramen voor
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Boordcomputer
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- electronic climate control
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Executive-pakket